Laco Vencel

Zkušenosti, reference, osobnost i dobrá vůle.

Vítejte na stránkách myaudit.org. Jmenuji se Laco Vencel a jsem zakladatelem myaudit.org. Otázky, které používáme při auditech, pravidelně revidujeme a minimálně jednou ročně věnuji pozornost tomu, že si sednu a osobně projdu všechny auditní formuláře, abych našel nedostatky nebo dal nápady na úpravy. Věřím, že moje profesní kariéra může vybudovat důvěru v kvalitu otázek pro řízení podniku, mezitím cesta, kterou jsem prošel v pochopení sebe sama z hlediska osobnosti a ducha může být základem důvěry

laco vencel smart city enterprise lanast myaudit

pro testy týkající se osobnosti a mentality. Do tohoto projektu jsem se pustil, protože jsem dlouho hledal, “jak bych mohl být lidem užitečný tím, že jim dám něco, co umím dělat opravdu dobře a baví mě to.” Jednoho dne všechna kolečka v mechanismu zapadla a já vytvořil myaudit.org. 

Jako ředitel velkých multikulturních společností jsem si vytvořil strukturovaný způsob, jak auditovat podniky, společnosti, oddělení a lidi (zaměstnance) jakékoli velikosti. Později jsem stejnou metodu použil i pro analýzu mentální, osobnostní a duchovní části našeho vnitřního světa. Pomocí myaudit.org můžete prověřit vše “Jak je ” a naplánovat strategii pro “Co dál”. 

Profil
  • Řízení programů a projektů
  • Řízení obchodních procesů
  • Vývoj produktů a značek
  • Průzkum trhu a konkurence
  • SEO, SEM a online konkurence
  • Média, PR a prezentace
  • Rozpočtování, náklady a výkaznictví
  • Tvorba zásad a postupů
  • Služby, dodávky produktů a projektů
  • Podávání zpráv a prezentace řízení
Zkušenosti

SMART CITY ENTERPRISE, PRAGUE, CZECH REPUBLIC (2017- present)
Entrepreneur

flag-smart-city-enterprise

Zakladatel a ředitel společnosti. Společnost poskytuje profesionální služby pro celosvětové prodejní a nákupní sítě vývojářů Smart Cities. Řídí strategii a realizaci, vztahy s veřejností, finance, politiku, řízení, zadávání veřejných zakázek a vývoj.

BUSINESS AS AN ART, PRAGUE, CZECH REPUBLIC (2014 – present)
All-Inclusive Manager

Zakladatel poradenské sítě pro vrcholový management. Vedoucí vícejazyčného týmu. Síť pokrývá výkonné pracovníky, management, finance a obchodní výkonnost, služby v oblasti řízení, které zahrnují rozvoj podnikání a řízení provozu pro malé/střední podniky velikosti segmentu trhu B2B. Řízení projektů souvisejících s vývojem produktu, marketingem a prodejem.

HOME CREDIT BANK, ALMATY, KAZAKHSTAN (2014-2017)
CIO

flag-home-credit-kazakhstan

Ředitel oddělení informačních technologií s vícejazyčným týmem 150 lidí, který zajišťoval provoz a profesionální IT služby pro 22 oblastí Kazachstánu pro více než 5500 zaměstnanců. Řídil politiky IT, správu, projekty, veřejné zakázky, fyzickou a virtuální infrastrukturu, provoz, technickou podporu, analýzu systémů, vývoj, testování, implementaci a celkový proces dodávek. Realizoval mnoho klíčových bankovních projektů v oblastech výkonnosti prodeje, digitálního prodeje, CRM ERP, inkasa a call centra. Během prvních dvou let úspěšně implementoval kompletní strukturu a zásady IT oddělení.

NVISION GROUP, NEW DELHI, INDIA (2012-2014)
Project Director

flag-n-vision

Ředitel projektu Shyam Telecom, který vede mezinárodní, vícejazyčný tým 105 zaměstnanců. Řízení provozu a profesionální
služeb pro systémy OSS/BSS pro více než 15 milionů účastníků. Vyvinul a vyladil udržitelný proces řízení změn.

JSC SITRONICS, CHENNAI, INDIA (2010-2012)
Director of Operations

Ředitel technické podpory projektu Shyam Telecom, který vede mezinárodní, vícejazyčný tým 75 zaměstnanců. Řízení provozu systému OSS/BSS s 5 miliony aktivních účastníků. Hluboká intelektuální a organizační účast na migraci 10 milionů předplatitelů. Vývoj místní pobočky a obchodních procesů. Implementace a integrace místních řízených služeb a provozu.

JSC SITRONICS, BRAZZAVILLE, CONGO (2009-2010)
Service Delivery Manager

flag-sitronics3

Provozní ředitel podpory a poskytování služeb OSS/BSS v regionu EMEA pro společnost Warid Telecom, která poskytuje služby pro 5 milionů aktivních uživatelů, předplatitelů. Řídil vícejazyčný tým 55 zaměstnanců podle smluvních klíčových ukazatelů výkonnosti.

JSC SITRONICS, KAMPALA, UGANDA (2008-2009)
Service Delivery Manager

flag-sitronics2

Provozní ředitel podpory a poskytování služeb OSS/BSS v regionu EMEA pro společnost Warid Telecom, která poskytuje služby pro 3,5 milionu aktivních účastníků. Řídil vícejazyčný tým 55 zaměstnanců podle smluvních klíčových ukazatelů výkonnosti.

STROM TELECOM, LAHORE, PAKISTAN (2007-2008)
Project Manager

flag-strom-telecom

Koordinátor implementačního projektu společnosti Wateen Telecom, který vedl vývoj a dodávku produktů a obchodních procesů. Poskytl profesionální služby a fakturační operace pro 2 miliony aktivních účastníků.

STROM TELECOM, PRAGUE, CZECH REPUBLIC (2006-2007)
Project Manager

flag-strom-telecom2

Projektový manažer týmu pro vývoj produktů, který řídí vývoj a dodávku funkcí systému účtování a účtování mezi partnery pro klíčové poskytovatele telekomunikačních služeb MTS Rusko, MTS Bělorusko, MTS Ukrajina, Callax Německo, Vodafone Česká republika. Vývoj aplikací a nových funkcí. Aktivní účast v týmu s různými projektovými týmy.

FUJITSU, PRAGUE, CZECH REPUBLIC (2004-2006)
Deputy Head of Logistics Department

flag-fujitsu

Koordinace dodávek produktů a náhradních dílů pro různé projekty a podpora a údržba klíčových klientů. Účast na migraci služeb podpory 3COM Europe z Kanady do Německa. Účast na logistice a koordinace dodávek systémů pro implementaci biometrických pasů pro Ministerstvo vnitra.

CONRAD ELECTRONICS, PRAGUE, CZECH REPUBLIC (2001-2004)
Deputy Head of Logistics Department

flag-conrad

Zástupce vedoucího oddělení logistiky, který koordinuje rozšiřování skladů, rozvoj, automatizaci služeb a postupy řízení dodavatelského řetězce. Podílení se na rozvoji nových skladů. Vedení analýzy a implementace logistického softwaru.

SIEMENS, BRATISLAVA, SLOVAKIA (1999-2001)
Technical Specialist

flag-siemens

Práce na částečný úvazek, technická podpora předdodávkové přípravy a implementace fakturačních systémů pro klíčové prodejny a sklady Tesco, Carrefour, Billa. Dodávka hardwaru, konfigurace softwaru a sítě.

DOVEDNOSTI

Sebemotivovaný, kreativní, dobře komunikující, s vycvičeným smyslem pro organizaci, řízení úkolů a kontrolu. Silné vedení s přirozenou autoritou. Dlouholetou analýzou řídicích procesů a psychologie člověka získal analytické a prognostické metody se silně disciplinovaným přístupem.

JAZYKY

English (fluent), Russian (fluent), Česky (fluent), Slovensky (native)

ZÁLIBY

Strategie, management, psychologická literatura, informační technologie, chytré technologie, vesmír, kvantová fyzika a teorie. Psaní a produkce instrumentální hudby. Hra na více hudebních nástrojů. Cestování a hledání dobrodružství. Meditace.